بهتر است اول مطمئن بشیم سایت ما توسط گوگل به طور کامل کراول یا دیده می شود.بدین منظور سرعت لود وب سایت هود را بالا ببرید هر مطلب یک ادرس را در ذهن داشته باشید ممکن است در صورت عدم تشخیص ادرس اصلی به کل مطلب نادیده شود.

فعالیت در شبکه های اجتماعی

زمانی که شما مطلبی را در شبکه های منتشر میکنید خزنده های گوگل مطالب شما را در سایت هایی با اتوریتی بالا بررسی میکنند که امتیاز برای شما محسوب می شود.

سرعت سایت سئو

لینک بیلدینگ داخلی

لینک سازی داخلی یکی از مهمترین مسایل در سئو محسوب می شود .زمانی که لینک بیلدینگ داخلی انجام می دهید در واقع دارید مطالب خود را به هم ارتباط می دهید این باعث کراول شدن و خزش بیستر در وب سایت شما می شود.

در مورد ایندکس مطالب نیز باید این را به عنوان وبمستر یا مدیر سایت خوب به خاطر داشته باشید که سرعت ایندکس مطالب شما در گوگل اهمیت زیادی دارد مخصوصا اگر با موضوعات رقابتی دست و پنجه نرم می کنید.محتوای مورد نظر را به طور منظم و بدون کپی برداری از سایر وب سایت ها فراهم کنید.

استفاده از وبمسترتولز گوگل یا همان سرچ کنسول که میتوانید مطالب خود را به صورت دستی از بخش Fetch as Google  وارد کنید .مورد دیگری که برای حضور صفحات وب سایت شما در موتورهای جستجوی مهم می باشد.

این مطلب چه قدر مفید بود؟

برای امتیاز دهی از ستاره ها استفاده کنید.

دانیالی
دانیالی
درود محمد دانیالی هستم حدود یک دهه میشه که تو وبمسترینگ و 6 سالی هم هست که در عرصه ی سئو و بهینه سازی وب سایت ،بازاریابی اینترنتی و برندینگ مشغول فعالیت هستم. وبمسترینگ باعث شد تا به علم سئو هم علاقهمند شوم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *