قطعا سئو یکی از بهترین راه کار ها برای کسب و کارهاو فروشگاه ها خدماتی تجاری آنلاین میباشد . تمامی کسب و کار ها و طراحی فروشگاه اینترنتی باید اطلاع داشته باشند که چطور بصورت آنلاین فعالیت کنند که مشتریان و کاربران خود را راضی نگه داشته و با آنها تعامل داشته باشند. بیش از ۵۰% از بنگاه ها و کشب و کار های کوچک وب سایت اینترنتی دارند و یا به دنبال ایجاد و راه اندازی یک سایت اینترنتی برای رقابت در فضای آنلاین هستند و لی واقعیت امر این است که صرفا داشتن یک وب سایت برای پیشرفت در حوزه کاری خود مخصوصا فعالیت های اینترنتی کافی نمیباشد. اکثر صاحبان کسب و کار های محلی که وبسایت های اینترنتی راه اندازی کرده اند بر این باورند که در میان در میان سایر وب سایت های رقبا که به طور گسترده و حرفه ای تر در حال انجام فعالیت هستند به چشم نمی آیند و دچار سردرگمی و کاهش انگیزه برای توسعه و ادامه کار می شوند در ادامه این مطلب میخواهیم راهکار هایی را برای بهبود شرایط آنلاین وب سایت شما صاحبان کسب و کار  ارائه دهیم.

اشتباهات تجارت الکترونیک

اشتباهات رایج در کسب و کار های آنلاین امروزی

اهمیت دادن به سئو محلی: بیش از۹۰% کاربران فضای اینترنتی در هنگام جستجو از خدمات آنلاین محلی استفاده میکنند این بدین معناست که مشتریان در هنگام جستجو ؛ خدمات مکانی خاصی را دنبال میکنند. به عنوان مثال آموزش موسیقی در غرب تهران؛ با سئو محلی سایت خود امکان نمایش خدمات دهی به مشتریان خود این امکان را فراهم کنید تا راحت تر از سرویس های شما استفاده کنند.

موارد دیگری که باید در این راستای سئو کردن وب سایت های خود برای حضور موثر در فضای آنلاین باید انجام بدهید عبارتند از:

  • قرار دادن نقشه گوگل(لوکیشن مکان خدمات دهی ) برای ارتباط آسان مشتریان با شما
  • بهینه سازی کردن متاتگ ها و کلمه ها کلیدی خود در بخش سئوی محلی
  • بهره مندی از نظرات و پیشنهادات مشتریان
  • پیوسته بودن اطلاعات موبایل به صورت آفلاین و آنلاین

از همه صاحبان کسب و کار کوچک که قصد رقابت در فضای مجازی را با سایر رقبا دارند انتظار میرود که نکات گفته شده را پیاده سازی و عملی کنند در صورتی که قادر به انجام این روش ها نبودید حتما از یک متخصص بهینه سازی سایت (سئو) کمک بگیرد قطعا نتیجه حاصل شده مورد رضایت شما خواهد بود

این مطلب چه قدر مفید بود؟

برای امتیاز دهی از ستاره ها استفاده کنید.

دانیالی
دانیالی
درود محمد دانیالی هستم حدود یک دهه میشه که تو وبمسترینگ و 6 سالی هم هست که در عرصه ی سئو و بهینه سازی وب سایت ،بازاریابی اینترنتی و برندینگ مشغول فعالیت هستم. وبمسترینگ باعث شد تا به علم سئو هم علاقهمند شوم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *